Zde se nacházíte: Biocev / Pro média / Novinky / Kariéra / Nabídka pracovní pozice: Laboratorní pracovník – servisní laboratoř GeneCore Biotechnologického ústavu AV ČR

Nabídka pracovní pozice: Laboratorní pracovník – servisní laboratoř GeneCore Biotechnologického ústavu AV ČR

publikováno: 21.4.2017

Do našeho týmu hledáme zkušeného laboratorního pracovníka na plný úvazek pro servisní laboratoř GeneCore Biotechnologického ústavu AV ČR, v. v. i. v BIOCEVu, která je předním evropským pracovištěm nabízející qPCR a NGS služby.

Náplň práce
Laboratorní pracovník bude pracovat na projektech klienta, které zahrnují především práci na kvantitativní PCR, digitální PCR a NGS. Práce zahrnuje všechny oblasti pracovních postupů v molekulární analýze, od odběru vzorků, extrakci, kontrolu kvality, qPCR analýzu až po vyhodnocení dat. Naše servisní pracoviště spolupracuje také s TATAA Biocenter (www.tataa.com) a pracovník bude mít možnost podílet se na organizaci TATAA qPCR kurzů jako vyučující.

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání příslušného směru s odbornou praxí
  • Zájem o technologie a metody pro molekulární analýzy
  • Schopnost pracovat jak samostatně tak i ve skupině
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Chuť do práce a odhodlání učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (možné i na zkrácený úvazek)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Atraktivní pracovní prostředí moderního vědeckého centra
  • Přátelský mezinárodní kolektiv
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

Kontaktní informace
Žádost prosím pošlete e-mailem na adresu: Veronika.Kasparova@ibt.cas.cz
Datum nástupu do zaměstnání: dle dohody v průběhu podzimu 2017.

Pracoviště: GeneCore BIOCEV, Průmyslová 595, 252 50 Vestec, Česká republika
Více informací naleznete na: www.biocev.eu a http://genexp.ibt.cas.cz/serv.html